ABB elektriauto laadijad

Nõustamine. Müük. Paigaldus.

Tegeleme ABB laadijate edasimüügiga ja paigaldame laadimispunkti sinu koju.

Miks valida ABB laadija?

ABB on ülemaailmne tehnoloogiaettevõte, kes on juba 10+ aastat tegelenud elektriautode laadimistaristu arenduse ja müügiga. ABB laadijad on kiired ja energiatõhusad. ABB tehnoloogia järgib kõrgeimaid ohutuse ja töökindluse standardeid.

Uno Elekter „ABB laadimispunkt + paigaldus“ hõlmab:

 • ABB elektriauto laadimisjaama
 • Laadimisjaama tarkvara (sh kaugjuhtimise teel rakendatavaid värskendusi)
 • Kogemustega seadmepaigaldajat
 • Sertifitseeritud elektrikku
 • Kvaliteetset elektrikilpi

 

Näiteks:

ABB Terra AC 22kW, RFID

Erinevad laadimisvõimsused – 3.7-22kW
Mobiilne ühilduvus – WiFi, Bluetooth
ChargeSync tarkvara
Võimalik määrata laadimise aega ja võimsust
Automaatsed tarkvarauuendused

 

Millega enne laadimisjaama paigaldamist arvestada?

 • Elektrisõiduki laadimispunkti asukohas peaks olema andmesideühendus ehk mobiililevi
 • Laadimispunkti peaks olema lihtne pääseda
 • Reeglina on laadimiskaabel 4-5 meetrit pikk, kuid saame pakkuda ka pikemat kaablit
 • Seinale kinnitatavad seadmed paigaldame ideaalis umbes 120 cm kõrgusele

Enne lõpliku pakkumise tegemist võime tulla ka kohapeale, et kontrollida, kas sinu valitud asukoht on laadimisjaama jaoks sobiv ja kas elektrivarustus on piisav. Ühe elektrisõiduki laadimispunkti paigaldamine ei nõua tavaliselt maja elektrisüsteemi muutmist. Kui aga paigaldada on vaja mitu jaama või elektrisüsteemid ei vasta tänapäevastele nõuetele, võivad olla vajalikud muudatused. Sel juhul saame koostada vajaliku plaani.

Keskmiselt võtab laadimisjaama paigaldamine aega xx tundi.

Pärast paigaldamist anname üle dokumendi, millega kinnitame, et paigaldus on teostatud eeskirjade kohaselt.

Korduma Kippuvad Küsimused

Paigaldust ei tohiks ise teha, välja arvatud juhul, kui olete laadimispunktide paigalduse kogemusega litsentseeritud elektrik. Korrektseks ja ohutuks paigaldamiseks ning garantii kehtivuse säilitamiseks tuleks veenduda, et paigaldajal on vastavad litsentsid.

Lihtsaim viis on kasutada laadimispunkti edasimüüja poolt soovitatud elektriteenuste ja paigalduse pakkujat. Samuti võib küsida nõu automüüjalt või tootjalt või otsida veebist sertifitseeritud paigaldajaid. Pidage meeles, et vajate paigaldajat, kellel on EV-laadijate paigaldamise kogemused.

Laadimispunkti ohutu paigaldamise ja kasutamise tagamiseks peab üle vaatama nii teie kodu elektrisüsteemi kui ka konkreetse laadimispunkti. Kui neid samme mitte teha, võivad paigaldusprotsessis ilmneda vead ning need võivad seada ohtu seadme ohutuse ja jõudluse.
Kodus elektriautot laadides juhitakse teie autosse kõrgepingevool. Ka tulekahju või elektrilöögi ohu vältimiseks on ülioluline valida kvalifitseeritud ja kogenud elektrik, kes on spetsialiseerunud laadimispunktide nõuetele ja standarditele.

Täpne summa sõltub sinu kodu asukohast ja konkreetsetest tehnilistest nõuetest kohapeal.
Kulusid mõjutab näiteks elektrikilbi ja parkimiskoha vaheline kaugus. Usaldusväärse ja kogenud laadimisjaama paigaldaja installeerimise teenuse hinnad algavad XXX eurost.

Tavapärasest erinevad stsenaariumid võivad põhjustada tööjõukulude suurenemist. Seetõttu võiks kutsuda paigaldaja enne kohustuste võtmist kodu üle vaatama ja kohandatud pakkumist tegema. Mõnikord saab selle kohtumise teha ka videokõne kaudu.

Kasulikke linke:

Vaata teisi teenuseid

Küsi ABB elektriauto laadija müügi ja paigalduse pakkumist

Et saaksime sulle pakkumise teha, on meil  vaja algandmeid. Jäta meile oma kontaktandmed ja võtame ühendust ning selgitame  pakkumiseks vajalikud nõuded.

  ABB elektriauto laadijad