Miks Uno Elekter?

Miks eelistavad kliendid just Uno Elektrit?

Soovime olla usaldusväärne partner oma klientidele. Oma pikaajalistele kogemustele ja oskustele tuginedes leiame lahendused nii lihtsatele elektritöödele kui ka keerulisematele tehnilistele lahendustele.

 

Pakume terviklahendust projekteerimisest elektripaigaldustöödeni

Elektripaigaldis on hoone lahutamatu osa ja terviklahendus. Üksik ja hiljem veetud voolujuhe näitab et tegemist ei olnud põhjalikult läbimõeldud lahendusega. Samuti võivad tekkida hilisemalt probleemid just siis, kui kõikide olukordade peale ei ole ehitades mõeldud. Seetõttu pakume terviklahendust, kus saame tagada hoone tervikliku elektripaigaldise ja muretu kasutuse.

Elektripaigaldistes kasutame kvaliteetkaubamärke tunnustatud tarnijatelt

Selleks, et suudaksime tagada turvalisuse ja elektripaigaldise materjalide vastupidavuse ning nõuetele vastavuse, kasutame ainult kvaliteetseid materjale. Kuigi kvaliteetsed materjalid on pisut kallimad, kui B ja C kategooria materjalid, tasub investeering ennast aja jooksul ära. Keegi ei soovi ju 10 aasta pärast välja vahetada kogu maja elektrisüsteemi, kuna stepslid on väsinud ja lülitid ei tööta.

Koostame täpse ja põhjaliku eelarve

Elektripaigaldise eelarve koosneb väga paljudest pisidetailidest, mis kõik tuleb läbi mõelda ja põhjendada. Sageli on ehitustel tavaks tegemise käigus lisanduvad materjalid ja tööd, mis mõjuvad ehituse üldisele eelarvele väga raskesti. Selleks, et meie töölõik oleks kvaliteetne ja samas kõik tehtavad tööd oleksid põhjendatud, loome põhjaliku eelarve. Sealt tuleneb ka meie tööde ajaline maht

Automaatika ja nõrkvoolutöid pakume usaldusväärsete alltöövõtjate kaudu

Need on tööd, mida me jagame oma usaldusväärsetele partneritele. Meie pärusmaa on kindlalt majapidamiselektri põhine ja püüame alati saavutada parimat kvaliteeti. Meil on välja kujunenud usaldusväärsed partnerid, kelle tööde kvaliteedis oleme veendunud ja saame nende peale loota.

Valmisehitatud ja töökorras elektripaigaldiste üleandmine tellijale koos täitedokumentidega

Tänu eelnevale ja põhjalikule eeltööle, suudame tööd teostada õigeaegselt ja täitedokumentide loomine ei ole meie jaoks probleem. Väga oluline sõna siin lauses on “töökorras”, sest vahel kipuvad asjad minema: “ah pärast teeme korda” rada mööda. Meie eesmärk on kliendi rahulolu ja seega veendume oma teostatud tööde täielikku funktsioneerimist.

3a

Teostatud töödele anname 3 aastase garantii

Meie terviklahendusele kehtib kolmeaastane garantii. Selle aja jooksul parandame kõik ekspluatatsiooni käigus selguvad vead ja probleemid, mis on tingitud meiepoolsest tööst. Meile on äärmiselt oluline klientide rahulolu ja kuna teame omatehtud tööde kohta kõike, siis tuleme hea meelega ja vaatame üle ning parandame.

Kolmeaastane garantii ei tähenda ainult probleemseid töid, vaid tuleme ja nõustame heal meelel ka siis, kui soovite midagi lisada või muuta. Samuti pakume teile garantii ajal ka tasuta nõustamist, sest elektripaigaldise üksikasjad on meil juba selged.