Meist

Elektriprojekti arutamine

Tänapäevane tehnoloogia pakub võimalusi, millest me poleks osanud oma kodus 15 aastat tagasi unistadagi. On oluline, et majaomanikud leiaksid endale sellise elektritööde tegija, kes tunneb tänapäevaseid lahendusi ja on kursis kõige uuema tehnoloogiaga.

Meie olemegi majaomanikele just selliseks partneriks.

Meie jaoks on tähtis, et sina meie kliendina saaksid endale elektrisüsteemid, mis on turvalised ning vastavad kõigile su soovidele ja vajadustele.

Meie eesmärk on õnnelik ja rahulolev klient. Ja rõõm on tõdeda, et just sellised meie kliendid juba 8 aastat ongi – rõõmsad ja meie tööga rahul.

Minu nimi on Uno Piir, olen Uno Elekter asutaja.

Minu huvi elektrivaldkonna vastu sai alguse Elektroskandias töötades, kus puutusin kokku elektrimaterjalide ja -tarvikutega. Väiksest huvist sai kiiresti suur ja selle edasi arendamiseks astusin Tallinna Tehnikaülikooli elektrotehnikat õppima.

Õpingute kõrvalt töötasin mõned aastad ABBs ning pärast ülikooli lõpetamist ja litsentsi saamist hakkasin vaikselt oma ettevõtet rajama. Tänaseks on Uno Elekter tegutsenud juba peaaegu 10 aastat.

Minu teine kirg elektri kõrval on kokandus.

Neid kaht asja saab omavahel hästi võrrelda.
Kokakunst hõlmab teadmisi toiduainetest, nende töötlemise meetoditest, samuti hügieenist, toitumisteadusest ja tavadest ning keemilistest ja füüsikalistest protsessidest.

Sama kehtib elektripaigaldiste või -ehituse valdkonnas, kus on vaja teadmisi materjalidest, nende kokkusobivusest, paigalduse meetoditest, elektriohutusest, esteetikast, ehitise arhitektuuri omapäradest, kasutaja mugavusest jne.

Naudin nii kokkamise kui ka elektritöö protsessi, aga veelgi rohkem nende filigraanset lõpptulemust – kui kõik komponendid sobivad omavahel hästi kokku ja on kaunilt n-ö taldrikule sätitud.

BAKALAUREUSE DIPLOM

Olen läbinud Tallinna Tehnikaülikooli bakalaureuseõppe elektrotehnika õppekava.

PÄDEVUSTUNNISTUS

Meil on majandustegevuse registri
kinnitus elektritöödele:
TEL002824.
Elektritööde eest vastutab Uno Piir,
kes on läbinud TalTechi (Tallinna Tehnikaülikooli)
energeetikateaduskonna bakalaureuseõppe
elektrotehnika õppekava ja sooritanud pädevuseksami
MHV Elektrikontroll OÜs.