Elektriprojekt

Koostame elektriprojekte eramutele ja korteritele

Mis on elektriprojekt?

Elektriprojekt on dokument, mis näitab ära kaablite, valgustite, lülitite ja elektriseadmete asukohad hoones ning kuidas elektrivool nendeni jõuab.

Elektriprojekt on elektriku töö aluseks nii uue kui renoveeritava hoone puhul.
Elektriprojekti järgi paigaldatakse kaablid, lülitid, andurid, kilbid ja kõik muu, mis maja elektrisüsteemide juurde käib.

Elektriprojekti näidis

Eramu elektripaigaldis - valgustuspaigaldis

Kuidas elektriprojekti tegemine käib?

Saame kokku või selgitame telefoni- või videokõne teel välja sinu soovid ja vajadused: kuhu tahad paigutada valgustid ja seadmed (veeboiler, põrandaküte, saunakeris, ventilatsiooniagregaat, kollektorid, veesõlmed jne). Oluline on teada ka, kas majja tulevad valvesüsteemid, millised ruumid on vaja varustada sidekaablitega ning kuhu tulevad helisüsteemid. Vastavalt sellele märgime maja joonisele seadmete ja valgustite täpsed asukohad ning kaablite teed.

Kui elektriprojekt on valmis, saad elektritööde tegijatelt hinnapakkumisi küsida. Ühe ja sama projekti alusel tehtud pakkumisi on sul lihtsam võrrelda.

Kui tellid elektriprojekti meilt, lisame kohe ka paigaldamise hinnapakkumise. Soovi korral pakume välja mitu varianti eri hinnaklassis materjalide ja seadmetega.

Kui maja on valmis, läheb elektriprojekti vaja majale kasutusloa taotlemisel. See on oluline hoone dokumentatsiooni osa. Projekti juurde kuulub paigalduspõhimõtteid ja kaitseseadmeid kirjeldav seletuskiri.

Elektriprojektiga seoses on maja- ja korteriomanikel palju korduma kippuvaid küsimusi. Vaata, kas sinu küsimusele oleme juba vastanud:

Vaata teisi teenuseid

Küsi elektriprojekti pakkumist

Et saaksime sulle pakkumise teha, on meil  vaja algandmeid. Jäta meile oma kontaktandmed ja võtame ühendust ning selgitame  pakkumiseks vajalikud nõuded.

    Küsi elektrisprojekti pakkumist