Elektriprojekt

Valmistame nõuetele vastava elektriprojekti

Maja elektritööd algavad elektriprojekti tegemisest. See on alusdokument, mille järgi paigaldatakse hoonele elektripaigaldis ehk kaablid, lülitid, andurid, kilbid ja kõik muu, mis maja elektrisüsteemide juurde käib. Elektriprojekt on elektriku töö aluseks nii uue hoone ehitamisel kui ka vana renoveerimisel.

Elektriprojekti näidis

Eramu elektripaigaldis - valgustuspaigaldis

Kuidas elektriprojekti tegemine käib?

Kõigepealt saame kokku ja selgitame välja, millised on sinu soovid ja vajadused; kuhu tahad paigutada valgustid, seadmed (veeboiler, põrandaküte, saunakeris, ventilatsiooniagregaat, kollektorid, veesõlmed jne). Samuti soovime teada, kas su majja tulevad valvesüsteemid, millised ruumid on vaja varustada sidekaablitega, kuhu tulevad helisüsteemid jne.

Vastavalt sellele märgime maja joonisele seadmete ja valgustite täpsed asukohad ning kaablite teed.

Kui elektriprojekt on valmis, saad elektritööde tegijatelt hinnapakkumisi küsida. Ühe ja sama projekti alusel tehtud pakkumisi on sul lihtsam võrrelda, et parim neist välja selgitada.

Kui tellid meie käest elektriprojekti, paneme paigaldamise hinnapakkumise kohe kaasa. Soovi korral ka mitu varianti, kus on kasutatud eri hinnaklassis materjale ja seadmeid.

Kui maja on valmis, läheb elektriprojekti vaja kasutusloa taotlemisel – see on oluline hoone dokumentatsiooni osa.

Projekti juurde käib seletuskiri, kus kirjeldatakse paigalduspõhimõtteid, kaitseseadmeid jms.

Korteri elektriprojekt

Eramu elektriprojektile sarnaselt koostame ka korteri elektriprojekti. Siin on tööd natuke vähem, kuna tegemist on ühe osaga tervikust. Sellest hoolimata peab ka korteri elektriprojekt olema nõuetekohaselt tehtud ning selle järgi loodud elektripaigaldis võimaldama korteris mugavalt ja turvaliselt elada.

Vaata teisi teenuseid

Küsi elektriprojekti pakkumist

Et saaksime sulle pakkumise teha, on meil  vaja algandmeid. Jäta meile oma kontaktandmed ja võtame ühendust ning selgitame  pakkumiseks vajalikud nõuded.

    Küsi elektrisprojekti pakkumist