Elektritööd Tallinnas ja Harjumaal – Täisteenus projektist teostuseni

Elektritööd Tallinnas- Unoelekter

Paljud kliendid jõuavad meieni läbi soovituste. Nad on küsinud oma tuttavatelt ja võrgustikult, kes võiks aidata elektritööde planeerimisega Tallinnas või Harjumaal. Juba soovituste käigus on nad mõistnud, et nad ei otsi mitte lihtsalt elektrikku, vaid teenusepakkujat, kes mõtleks lisaks juhtmete ja seadmete paigaldamisele projekti algusest lõpuni kaasa, oskaks lahendused arusaadavalt visualiseerida ja lõpuks dokumenteerida.

Mille järgi valiksid elektritööde teostaja sina?

Meie arvates on kolm kõige tähtsamat asja elektritööde teostamise puhul ohutus, lahenduste ajakohasus ja vastupidavus ning võimekus mõista kliendi soove ja vajadusi. 

Esteetilisus ja ajakohasus

Tänapäevane tehnoloogia pakub võimalusi, millest poleks osanud 15 aastat tagasi unistadagi. Millisena kujutad sina ette valgustust oma majas ja selle ümbruses? Mida peaks sinu tark kodu sulle pakkuma? Mis su enesetunde või igapäevased toimingud veel mugavamaks võiks teha? Kas sulle meeldib käia ajaga kaasas ja kaaluksid ehk mõne aasta pärast elektriauto soetamist? Need on teemad, mis tuleks enne juhtmete vedamist läbi mõelda.

Ohutus ja vastupidavus

Kui teemaks on elekter, siis on ohutus esmatähtis. Ja seda kahest aspektist. Esmalt on oluline, et elektritööde käigus keegi end ei vigastaks. Pikemas perspektiivis on vaja tagada,  et elektripaigaldised oleks vastupidavad ja ohutud hoone eluea lõpuni. Selleks peavad kaablid ja maandused olema hea kvaliteediga ja laitmatult ühendatud, et ühendused püsiksid terved kogu hoone eluea vältel. Kaablipõleng ei ole kaunis stsenaarium.

Kliendikesksus ja nõustamine

Meie jaoks tähendab sinu projekt kvaliteetseid teenuseid, mis võtavad arvesse nii tehnilisi, majanduslikke kui ka esteetilisi aspekte. Meie ärisuhe algab üksikasjaliku konsultatsiooniga, mille põhjal teeme plaani, mille põrgatame läbi nii visuaalselt, kirjas kui kõnes. Kui projekt on kinnitatud, siis võtame vastutuse ajakavast ja tähtajast kinni pidamise eest, kuid oleme jätkuvalt paindlikud, kui tekib soov midagi muuta.

Kas elektritööde arvelt tasub kokku hoida? 

„Korteri või maja võrkudele ja kommunikatsioonidele, olgu see siis elekter, 

küte, kliimaseade, ventilatsioon, veevarustus või kanalisatsioon, 

tuleks alati pöörata maksimaalset tähelepanu. 

Need on asjad, mida ei tehta mõneks aastaks, vaid millesse investeeritakse 

enamasti üks kord korteri või maja kogu eluea jooksul.“

Uno Piir

Me ei ole näinud ühtegi inimest, kes oleks kahetsenud, et võttis köögimööbli disaineri soovitust kuulda ja valis küll pisut kallimad, kuid oluliselt ergonoomilisemad ja vastupidavamad lahendused. Loomulikult arutame lahendusi ja materjale valides läbi erinevad võimalused ka maksumuse vaatest, kuid seame siiski eesmärgiks, et tulemus vastaks nii sinu tänastele kui homsetele vajadustele ja soovidele.

Kuidas hinnata elektritööde teostaja professionaalsust?

Soovitame mitte usaldada elektritöid juhuslikele inimestele, kellel puudub vajalik kvalifikatsioon ja eelnevad kogemused. 

Kui annate spetsialistile esimesed mõtted või joonised, siis võiksite eeldada, et tal on palju lisaküsimusi. Oluline on, et teie kodu valmiks just teie vajadustele vastavalt. Üldjuhul võiks peale põhiplaani paika panemist tekkida ka hinnang vajaliku töömahu ja materjalide kohta, mida teie elektrivõrgu paigaldamiseks vaja läheb.

Kogenud projekteerija, kellel on ka paigaldamise kogemus, oskab pakkuda erinevaid lahendusi, mis toimivad ja on tõhusad. Näiteks võib kaabel olla paigaldatud nii pikemat kui ka lühemat teed pidi, valgusti võib asetseda mugavaks pirni vahetamiseks pisut liiga kõrgel ja pistik saab olla ukse taga – just seal, kus seda kõige vähem vaja läheb. Projekti mõte on leida kõige optimaalsemad lahendused. 

Teostame elektritöid Tallinnas ja Harjumaal

Teostame igasuguses mahus ja keerukusastmega projekte.
Kasutame professionaalseid ja kaasaegseid materjale, tööriistu ja meetodeid.
Juba 10 aastat oleme teenindanud Harjumaa ja Tallinna kliente kõigi elektritööde vajadustega. Kuid teostame töid ka muudes piirkondades.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *